Ons team

Ons team is er om te helpen en u adviseren over uw vastgoedprojecten (verwerving, verhuur, verkoop) om u door de verschillende stadia van uw onroerend goed transactie.

Kantoor in Villeréal
17 place de la Halle, 47210 Villeréal • 05 53 36 08 27
Jocelyne Fontaine
Jocelyne Fontaine
Onderhandelaar

+33 7 68 63 29 33
jocelyne@valadie-immobilier.com

17 place de la Halle, 47210 Villeréal • 05 53 36 08 27
Léontine Kuijer
Léontine Kuijer
Onderhandelaar

+33 7 81 33 94 33
leontine@valadie-immobilier.com

17 place de la Halle, 47210 Villeréal • 05 53 36 08 27
Françoise Valadié
Françoise Valadié
Onderhandelaar

+33 6 80 22 00 96
francoise@valadie-immobilier.com

17 place de la Halle, 47210 Villeréal • 05 53 36 08 27
Beaumontois en Périgord
Joanna Henshaw
Joanna Henshaw
Reclamespot

+33 6 75 39 83 94
joanna@valadie-immobilier.com

Beaumontois en Périgord
Porte-du-Quercy
Milena Mula
Milena Mula
Reclamespot

+33 6 89 14 91 73
milena@valadie-immobilier.com

Porte-du-Quercy
Kantoor in Eymet
1 Place Gambetta, 24500 Eymet • 05 53 22 53 80
Virginie Chupin
Virginie Chupin
Onderhandelaar

+33 6 79 24 85 84
virginie@valadie-immobilier.com

1 Place Gambetta, 24500 Eymet • 05 53 22 53 80
Villeneuve-sur-Lot
Farida Hasnaoui
Farida Hasnaoui
Onderhandelaar

+33 6 25 77 73 04
farida@valadie-immobilier.com

Villeneuve-sur-Lot
Kantoor in Castillonnès
12 Place Jasmin, 47330 Castillonnès • 05 53 40 22 69
Camille Laborde
Camille Laborde
Onderhandelaar

+33 6 07 67 90 81
camille@valadie-immobilier.com

12 Place Jasmin, 47330 Castillonnès • 05 53 40 22 69
Nathalie Snell
Nathalie Snell
Onderhandelaar

+33 6 71 52 35 28
nathalie@valadie-immobilier.com

12 Place Jasmin, 47330 Castillonnès • 05 53 40 22 69
Prayssac
Frédérique Bidois
Frédérique Bidois
Onderhandelaar

+33 6 74 55 44 56
frederique@valadie-immobilier.com

Prayssac
Kantoor in Issigeac
Grand Rue, 24560 Issigeac • 05 53 58 68 26
Rose Caldwell
Rose Caldwell
Onderhandelaar

+33 6 80 13 93 13
rose@valadie-immobilier.com

Grand Rue, 24560 Issigeac • 05 53 58 68 26
Kantoor in Sarlat
22 Avenue Thiers, 24200 Sarlat-la-Canéda • 05 53 28 94 22
Sebastien Lescure
Sebastien Lescure
Onderhandelaar

+33 6 70 02 56 57
sebastien@valadie-immobilier.com

22 Avenue Thiers, 24200 Sarlat-la-Canéda • 05 53 28 94 22
Julie Lescure
Julie Lescure
Onderhandelaar

+33 6 21 03 25 78
julie@valadie-immobilier.com

22 Avenue Thiers, 24200 Sarlat-la-Canéda • 05 53 28 94 22

Ons team bestaat uit gespecialiseerde onderhandelaars vastgoedtransacties verdeeld over 6 vestigingen in de Dordogne en Lot-et-Garonne. Onze professionals begeleiden u voor de aankoop of verkoop van uw woning in Aquitaine.