Ruim huis met gastenverblijf en verwarmd zwembad.

€ 454.740
Makelaarscourtage
6 % inbegrepen
9km van Monpazier
212 m²
6 slaapkamers
5775 m²
Zwembad
Ref 8850

In de wijk Monpazier, een charmant huis van circa 212 m2 met een combinatie van steen en moderniteit, met 6 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van bijna 5800 m2.

Beschrijving

Woning van circa 212 m² met gastenverblijf en zwembad op een perceel van 5775 m². Het hoofdhuis omvat: Op de begane grond: een hal, een volledig uitgeruste keuken met toegang tot de eetkamer, een woonkamer met open haard, twee slaapkamers, een doucheruimte, een provisiekast en een apart toilet. Op de eerste verdieping: drie slaapkamers, twee badkamers en een apart toilet. In de kelder, met toegang tot de tuin, bevindt zich het gastenverblijf met een slaapkamer, doucheruimte en toilet, een wasruimte en een berging met stookruimte (oliegestookte cv-ketel). De ramen zijn voorzien van dubbel glas. Buiten: een overdekt terras leidt naar een bosrijk park met een verwarmd zoutwaterzwembad van 9 x 4 meter met veiligheidsafdekking. Individueel septisch systeem conform de geldende voorschriften.

Gedetailleerde kenmerken
Referentie : 8850
Type woning : Huis
Sector : 9km van Monpazier
Woongedeelte : 212 m²
Terrein : 5775 m²
Aantal slaapkamers : 6
Bungalow : Neen
Aantal verdiepingen : 1
Schoorsteen : Ja open haard
Enige renovatie : Afwerking
Zwembad : Ja
Type verwarming : Olie verwarming
Afvoersysteem : Septic tank
Onroerend goed belasting : Niet op de hoogte
Built : Niet op de hoogte
Makelaarskosten inclusief : € 454.740
Makelaarscourtage : 6 % VAT*
Price without fees: € 429.000
Pricaz Thibaut
Pricaz Thibaut
Reclamespot

+33 6 15 61 55 37
thibaut@valadie-immobilier.com

Monpazier
D.P.E : D (171) G.E.S : D (43)

Jaarlijkse energiekosten voor woningen geschat tussen € 4.170 en € 5.680

Informatie over de potentiële risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de websites
https://www.georisques.gouv.fr en https://procadastre.com

Popularité
9 keer bekeken
Nog geen bladwijzer

Ons team zal u volgen voor uw woning project in Monpazier in Dordogne (24)

*The agency fees are entirely at the cost of the purchaser